Dnešek jsme započali majestátní snídaní a poté jsme se přesunuli skibusem na Bubákov. Na Bubákově jsme si výborně zalyžovali a konečně se nám povedlo přejet na vedlejší svah Herlíkovice. Na krásně urolbovaných sjezdovkách jsme procvičovali různé cviky na zlepšení techniky (tanečnice, střelec, kladivář, letadýlka, superman atd.).
Když jsme se v poledne vrátili na chalupu, čekaly na nás buchtičky s krémem a Srbské žebírko, božská krmě, která naplnila naše žalůdky štěstím a následovně jsme si užili polední klid. Odpolední program byl připraven v podobě kruhového tréninku v místním lesíku. Během tréninku jsme zapojili i trochu té taneční kreace.
Po návratu zpět měli děti možnost opravit si výsledky fit-testů z předešlích dnů. K večeři nás čekaly výtečné zapečené těstoviny.
Místo večerního programu jsme neměli hry, ale exkluzivní diskotéku, která nenechala žádné srdce chladné a oko suché. Během diskotéky, ačkoli to měl být taneční večer, jsme se rozhodli si krásně zazpívat. Po ukončení tohoto parádního večera již směřujeme do svých pohodlných a teplých peřin.