Do dnešního odpočinkového dne jsme se probudili do přenádherného slunečného počasí. Po vynikající snídani jsme vyrazili pěšky na autobus, který nás dovezl do krásného nedalekého Vrchlabí. Zde jsme si měli možnost prohlédnout unikátní Krkonošské muzeum dislokované ve čtyřech historicky dochovaných domcích.
Po velice zajímavé prohlídce jsme se shodli, že by děti měli dostat možnost prohlédnout si krásu Vrchlabí na vlastní oči, a proto jsme jim dali krátký rozchod na náměstí. Když jsme se znovu sešli, vyrazili jsme do místního aquaparku. Všichni jsme byli naprosto unešeni z venkovní vířivky.
Poté jsme se vydali na Vrchlabské autobusové nádraží, kde nás čekal autobus, který nás svezl do našeho milovaného Strážného. Dále následoval, jako každý den námi známí fit-test(dřep, předklon). Opět na nás čekala vynikající večeře v podobě kuřecího plátku s rýží. Odpočinkový večer měli jako včera na starost naše děti .
Na závěr dne jsme si společně zazpívali pár známých písní doprovázených kytarou našeho pana učitele Michala. S vyhlídkou nového dne, již nyní pomalu usínáme v chalupě u Kostela.