Druhý den ODM přinesl další medaili pro naše závodníky v dresu Hlavního města Prahy.
Postaral se o ni ve výškařském sektoru starší žák Marek Hýbl, který se jako jediný ze startovního pole přenesl přes laťku ve výšce 187 cm, což je nejen jeho nový osobní rekord, ale zároveň i nejlepší český žákovský výkon v této disciplíně v letošní sezóně! Marek tak ve čtvrtek na medailovém ceremoniálu obdrží zaslouženou zlatou medaili.
Filip Kostrbel vybojoval ve stejné soutěži ve vyrovnaném osobním rekordu 179 cm krásné 8. místo.
Starší žákyně Alena Poláčková obsadila ve skoku o tyči 11. místo v novém osobním rekordu 2.80 m.
Děkujeme za skvělou reprezentaci oddílu i Prahy a gratulujeme!
Foto: Český olympijský výbor