fbpx

PŘIHLAŠOVÁNÍ NA MALOU ATLETIKU ZASTAVENO 2021/2022 !!!

Přihlašování na MALOU ATLETIKU bylo spuštěno 1. 9. ve 20:00 hod.!!!

Pro velký zájem bylo přihlašování ZASTAVENO!!!

Omlouváme se za potíže způsobené přetížením internetové aplikace. Všichni přihlášení do uzavření systému dostanou během víkendu nový potvrzovací email o zařazení.          

Vzhledem úpravám, které probíhají v přihlašovacím systému bude přihlašování znovu otevřeno pro  obsazení volných míst  pondělí 6.9. ve 20:00 hod. omlouváme se.              Poslední volná místa jsou už jen v červené skupině !! 

 

  • Na www.jeseniova.cz  je záložka přihlášky, zde vyberete Malá atletika, dále vyberete skupinu, do které chcete dítě zapsat  a vyplníte formulář přihlášky. Po vyplnění formulář odešlete, na uvedenou emailovou adresu Vám přijde potvrzující email s odkazem na vytištění přihlášky. Po vytištění necháte potvrdit u dětského lékaře. Po odeslání zkontrolujte, zda je přihláška řádně v seznamu, nebo jestli jste už zařazeni mezi náhradníky.
  • Součástí přihlášky jsou v letošním opět i povinnosti týkající se GDPR.  K zajištění všech povinností jsme zvolili cestu „odkliků“  na  webových stránkách a tedy elektronickou evidenci „souhlasů“.  Vše je součástí formuláře.
  • Nepovinně je zde i souhlas pro marketingové účely Českého atletického svazu. Několik slov na vysvětlení: nejedná se reklamní sdělení, ale například o info o možnosti získat slevu na tretry od partnera ČAS, zakoupit výhodně vstupenky na akce pořádané ČAS apod. V liteře zákona se tato sdělení považují za obchodní a bez souhlasu nebude moci ČAS tyto informace zasílat.
  • Vyplněnou přihlášku (včetně lékařské prohlídky *) odevzdejte na první hodině cvičení 5.10.2021 – pokud nebude přihláška odevzdána,  bude místo uvolněno pro další zájemce.  

Členské příspěvky:

2 000 Kč  za školní pololetí

platba na účet klubu:  1469329/0800 uhradit do první hodiny cvičení

VS bude vygenerován počítačem při tisku přihlášky, do poznámky jméno dítěte

* Posudek zdravotní způsobilosti dítěte k zotavovací akci  – není pro potřeby pravidelného cvičení platný a nenahrazuje potvrzení, které je součástí přihlášky. Pokud nebude lékař ochoten potvrdit zkrácenou verzi Posudku o zdravotní způsobilosti k TV a sportu, které je součástí přihlášky jeho plná verze je ke stažení v záložce Atletický oddíl/Informace ke stažení.

Přihlašování na VELKOU ATLETIKU bude spuštěno 24. 6. ve 20:00 hod!!!

Týká se dětí od 5. do 8. třídy!!!

Více info na našem webu nebo na e-mailu – Musil89@seznam.cz 

Podrobnější informace ke konkrétní skupině a organizaci (časy tréninků, trenéři) budou zaslány během srpna, trénovat se začíná 1. 9. 2021.

2021-09-06T18:06:08+00:002. 8. 2021|