fbpx

PŘEBORY PRAHY mladšího, staršího žactva, dorostu, juniorů a dospělých 2020

PŘEBORY PRAHY JUNIORŮ A DOSPĚLÝCH – SLAVIE – 26. – 27. 6. 2020

  1. místo
    Anička Málková – 1500 m – 4:35.15min
    Matyáš Vacek – dálka – 657 cm
    Kateřina Šťastná – oštěp – 42,16 m
  2. místo
    Anička Málková – 3000 m – 10:29.45min
    Filip Jarolímek – 100 m – 11,36 s
    Tomáš Melichar – výška – 181 cm
    David Filip – disk – 37,80 m
    Matyáš Vacek – trojskok – 13,93 m
    Lukáš Novotný – oštěp – 56,39 m
  3. místo
    Kateřina Šťastná – 400 m překážek – 64,15 s

PŘEBORY PRAHY STARŠÍHO ŽACTVA A DOROSTU – DĚKANKA – 20. – 21. 6. 2020

  1. místo
    Terezie Táborská – 60 m – 8,03 s, 300 m – 40,66 s
    Filip Jarolímek – 100 m – 11,55 s
    Martin Šíma – 1500 m – 4:58,77 min
    Jan Auředník – 100 m překážek – 14,54 s, 200 m překážek – 27,43 s, koule – 12,16 m
    Šimon Weiser – 110 m překážek – 14,62 s, 300 m překážek – 38,59 s
    Jisl, Weiser, Jarolímek, Surjomartono – 4 x 100 m – 44,84 s
    Kaucká, Dorazinová, Dolistová, Táborská – 4 x 300 m – 2:50,26 min
    David Jurkevič – výška – 188 cm
    Matěj Horák – dálka – 562 cm
    David Filip – disk – 38,18 m, koule – 14,22 m
    Matěj Miřejovský – kladivo – 51,89 m
    Julie Durychová – oštěp – 31,24 m
  2. místo
    Michaela Blažková – 60 m – 8,38 s
    Terezie Táborská – 150 m – 18,87 s
    Michal Surjomartono – 200 m – 23,69 s, trojskok – 13,07 m
    Lucie Krbcová – 100 m překážek – 14,45 s
    Tereza Kaucká – 200 m překážek – 30,46 s
    Jáchym Blatný – 1500 m překážek – 4:54,34 min
    Janovský, Šíma, Blatný, Auředník – 4 x 300 m – 2:37,76 min
    Jisl, Tran Thai, Jarolímek, Surjomartono – 4 x 400 m – 3:35,76 min
    Ondřej Kindl – tyč – 265 cm
    Julie Durychová – disk – 27,16 m
    Mikuláš Jan Kára – oštěp – 40,92 m
  3. místo
    Martin Šíma – 100 m překážek – 15,12 s
    Jáchym Blatný – 200 m překážek – 28,17 s, dálka – 531 cm
    Lucie Krbcová – 300 m překážek – 45,18 s
    Horák, Blatný, Solský, Auředník – 4 x 60 m – 28,76 s
    Bao Tran Thai – výška – 176 cm
    Michal Surjomartono – dálka – 609 cm
    Daniela Václavíková – trojskok – 10,71 m
    David Filip – kladivo – 38,10 m
    Jonáš Klouda – oštěp – 38,55 m
2020-06-30T20:11:30+00:0030. 6. 2020|